Categories
Uncategorized

MAKINA ME QERA MUJORE

PREMIUM 1E Mobiluarid Sis.1,200 Euro Modern makkna me qera tirane & Ne Vendndodhje Elitare: ✨1+1+ Post Parkimi **pleasureSallon95 m2SiperfaqaE MobiluarMobilimiKati
Mes qetesise dhe gjelberimit: apt 1+1+1 put up parkimi – te pleasure houses (teg) vendbanim elitare – ndertim me standart maksimal dhe stil present day (ashensor) clever domestic’ + sistem audio ne cdo dhome – arreduar… 17/11/2022 20:31… Lexo detajet..
PREMIUM 1
E Mobiluar
identificationSallon
one hundred fifteen m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
five
Kati
Apartament 2+1 dhe post sistem qendror in line with ngrohje / ftohje … 17/eleven/2022 19:forty seven… Lexo detajet..

PREMIUM 1
E Mobiluar
identification:115139 – Rruga Durresit, prane Ministrise se Arsimit jepet me qera kati i I-re i nje vile, 2+1, 400 Euro
400 Euro Rruga Durresit, Prane Ministrise Se Arsimit Jepet Me Qera Kati I I-re I Nje Vile, 2+1, four hundred Euro
Rruga e Durresit/Zogu i zi 41Sallon
eighty m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati
🏠rruga durresit, prane ministrise se arsimit jepet me qera kati i i-re i nje vile me siperfaqe eighty m2, 2 +1 plotesisht i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi ,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. 📍 kusht: 1 qera par… 17/eleven/2022 22:37… Lexo detajet..

PREMIUM 1
E Mobiluar
id Tirane
1+1
Dhomaeleven/2022 14:05… Lexo detajet..

PREMIUM 1
E Mobiluar
identity:579871 – Super ap 1+1 tek kopshti botanik ( tek xhamia )
40,000 Leke Super Ap 1+1 Tek Kopshti Botanik ( Tek Xhamia )
Liqeni i thate/Kopshti botanik four-te me ashenore ,according to me teper na kontaktoni +355682567777 e mobiluar ne menyre moderne cmimi 340 euro… 18/eleven/2022 12:05… Lexo detajet..

PREMIUM 1
E Mobiluar
id:563789 – shtepi me qera
1,300 Euro Shtepi Me Qera
Sauk 3Sallon
156 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati
Apartamenti eshte padiskutim nje nder me cilesoret ne rezidencen touch of the sun, qe gjendet vetem 3 kilometra larg qendres, ne zonen e saukut, nje vend-ndodhje perfekte, nje kompleks i organizuar me te gjithe kushtet, madje dhe me pishine qendrore…. 17/eleven/2022 16:01… Lexo detajet..

1,100 Euro
Jepet me qira 3+1+2 te Vesa Center Apartament 3+1+2 in step with qira tek vesa center, prane librit universitar!
Apartament
1,one hundred Euro Jepet Me Qira three+1+2 Te Vesa Center
Blloku/Liqeni Artificial 3Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati
Apartament 3+1+2 in keeping with qira tek vesa center, prane librit universitar! Apartamenti me sip one hundred forty m2 ka nje organizim shume te mire te brendshem. Apartamenti ka nje soxhorno te bollshme e cila ka dalje edhe ne ballkon, ambjentin e gatimit, tre dhoma gjum… 18/eleven/2022 18:54Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati
Jepet apartament 1+1 me qera, i mobiluar, pa ballkon, apartamenti pershkohet nga dielli ne pjesen me te madhe te dites. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Cmimi 30.000 leke. Kontaktoni ne whatsapp… 18/11/2022 18:fifty three Tirane
1+1
Dhomafive
Kati
Jepet me qera apartament 1+1 ne astir te vila l me pamje nga rruga i mobiluar kati five me ashensor me ballkon … 18/eleven/2022 18:fifty twoSallon
eighty m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati
Jepet me qera ap 2+1 bosh astir te alpha banke. Cmimi pak disk… 18/eleven/2022 18:51… Lexo detajet..

400 Euro
Globe Center, jepet me qera apartament 2+1 Jepet me qera apartament 2+1, arredim shume cilesor, apartamenti ndodhet ne kati
400 Tirane
2+1
Dhomaninety four m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
eight
Kati
Jepet me qera apartament 2+1, arredim shume cilesor, apartamenti ndodhet ne katin e 8 ne pallat te ri me ashensor… 18/11/2022 18:fifty one… Lexo detajet..

350 Euro
APARTAMENT ME QIRA MYSLYM SHYRI 2+1 Jepet me qira apartament
2+1
myslym shyri
kati five Tirane
2+1
Dhoma75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
five
Kati
Jepet me qira apartament 2+1 myslym shyri kati five i fundit pallat egzistues … 18/eleven/2022 18:50… Lexo detajet..

300 Euro
Apartament 1+1 me qira ne Astir! Ofrohet apartament 1+1 me qira ne zonen e astirit, me siperfaqe sixty five m2 ne katin e
300Sallon
288 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
15
Kati
Ofrohet apartament 1+1 me qira ne zonen e astirit, me siperfaqe sixty five m2 ne katin e 2 me ashensor, i mobiluar. Kontakto!… 18/eleven/2022 18:49… Lexo detajet..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *